Про нас

Про благодійний фонд

 Благодійний фонд “АТМА- Допомога був заснований в 2001 році. Метою заснування Фонду стало створення умов для соціалізації,інтеграції у суспільство дітей-інвалідів,особливо у іх бажанні займатися спортом.
Згодом ця мета перетворилася на нашу Місію.
Фонд почав у міру можливостей підтримувати дітей-сиріт,а також дітей із сімей,які опинилися в тяжких умовах життя.
Були налагоджені контакти з представниками параолімпійського та дефолімпійського руху України,різними благодійними організаціями,а також з об’єднаннями дітей-інвалідів та дітей сиріт.

Серед партнерів Фонду на різних етапах діяльності були та є такі організації та об’єднання:

Кожен партнер відчуває довіру,залученність до спільної справи та власну відповідальність за результат

З кінця 2006 року Фондом проводилися традиційні фестивалі “Спорт во Благо” дванадцять з яких вже можна назвати такими,що відбулися успішно.Кожег з них був присвячений святу,які так люблять діти. У концертній частині фестивалів виступали як відомі професійні артисти так і представники різних спортивних федерацій.

Дев’ятий та десятий традиційні фестивалі “Спорт во Благо” під назвами “Водохресне Диво” та “Масляна” відбулися 29 січня та 26 лютого 2010 року у приміщенні Великого Залу Палацу Культури “Росток”.На святах,незважаючи на морози,були присутні кожного разу більше ніж 300 дітей.
Саме діти та їх батьки були вдячними глядачами концертів,які були підготовані силами клоунів групи “Smile-u”, учасниками ансамблю сучасного танцю “Єдельвейс”,колективом студії-театра “У-Вей”,що створював феєрічне вогняне шоу,а також спеціальними гостями та зірками української рок-музики,серед яких шоу-дует “Доміно”,Олександр Фортадо,Паша Лі та учасниця Євробачення 2003 Анастасія Приходько.
Фонд неодноразово був серед організаторів змагань внедорожників,кінних змагань,Чемпіонатів та турнірів з бейсболу серед дітей та дорослих,змагань по ушу,боксу,та інших бойових мистецтв.

У різних проектах за всі роки нашої діяльності Фонд підтримували:

Крім цього розпочінається старт ряду проєктів,серед яких “Спорт дітям-сиротам” .Наші проекти націлені на аудиторію тих,хто обділені теплом спілкування,Їхнє життя нерідко перетворюється в щоденне існування,коли кожен наступний день тривожить душу запитаннями:як бути далі?Як вижити у коловороті нездійсненних бажань.
Саме концепцію толерантного і небайдужого ставлення до дітей-сиріт да дітей з інвалідністю пропагує наш Із онд. Лише всі разом,об’єднавши зусилля,ми зможемо дати їм віру у Майбутнє,нові перспективи, можливості жити повноцінним життям,не відчуваючи дискримінації.