Допомога Людям з вадами слуху

В Україні понад 38000 громадян з вадами слуху й мови, всіх вікових категорій.
Наш фонд розробляє програми співпраці та допомоги у здійснені захисту осіб з інвалідністю зі слуху. Враховуючи, що зараз наша країна перебуває в умовах війни.
Є напрямки роботи, реалізації яких зможе ще більше допомогти та захистити людей з вадами слуху.
таким чином наступні напрями роботи, які є необхідними саме для людей з інвалідністю. І також Фонд “Атма-Допомога” здійснює співпраці з об’єднанням осіб маючих вади слуху
та мовлення по всім регіонам України. також наш фонд допомогає з благоустроєм пунктів Незламності для людей з вадами слуху, що розміщують від 22 до 63 залежно від тереторіального розташування.
Такі пункти можуть стати у критичних випадках пунктами збору для людей з інвалідністю, в яких вони зможуть отримати необхідну та актуальну інформацію і допомогу. участь забезпечені осіб з інвалідністю засобами освітленя та живлення. В під час вимкнення світла люди з інвалідністю безпомічни, позбавленні орієнтації у просторі, комунікації та інформації. Такі випадки спричиняють паніку та розгубленість, яка ускладнює об’єктивне оцінювання ситуації.
Фонд продовжує займатися гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів тазасобів гігієни. Від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів багато людей з порушенями слуху, здебільшого середнього та похилого віку досі залишаються у зоні бойових дій. Ті особи, що зуміли виїхати на безпечну теріторію, залишаються без коштів для існування для себе і своїх сімей, через відсутність працевлаштування.
Фонд прагне забезпечувати засобами збереження тепла та обігріву для людей з вадами слуху. Зокрема хімічні грілки для рук, ніг та тіла. Якими має бути забезпечена кожна людина з вадами слуху. Також існує потреба в забезпеченням зв’язку та інтернету.
Фонд додатково розробляє програми пов’язані з привітанням дітей з інвалідністю зі святами,які дарують віру у здійснення найзаповітніших мрій,вселяють в їхні души почуття надії та любові. Ці привітання будуть функціонувати як маленькі промінчики радісті для діточок,
що залишились у Києві ,із певних причин є вразливими і саме у святкові дні чекають на увагу,турботу,подарунки.Віра в диво та добро є найкращим подарунком для нашого Фонду,тож ми маємо дбати аби діти не втрачали її ніколи.