Організація заходів із бейсболу

З 1998 по 2006 роки Фонд містив п’ять дитячих команд з бейсболу: АТМА-Пуща, АТМА-Дніпровський район, АТМА-Троєщина, АТМА-Сталінка, АТМА-Дарниця.
З 2000 по 2006 роки було проведено сім традиційних дитячих Міжнародних бейсбольних турнірів на призи АТМА у травні кожного року до Дня Києва.
2004 рік. За повного фінансування та організаційної участі Благодійного Фонду «АТМА-Допомога» бейсбольна команда «АТМА» м. Києва вперше за багато років перервала безаперечне лідерство команд з м. Кіровограду та перемогла у Кубку України з Бейсболу, стала Чемпіоном України з бейсболу , завоювала Кубок Чауса з бейсболу (аналог Суперкубку в ігрових видах сорту). Команда «АТМА» була відряджена на кубок СЕВО (аналог Кубка УЄФА у футболі для призерів національних чемпіонатів у Європі) до Відня (Австрія), де посіла почесне третє місце у завзятій боротьбі, поступившись у півфіналі майбутнім переможцям Кубка, у матчі за третє місце розгромила команду зі Швейцарії з явною перевагою з рахунком 13:2. Найкращим пітчером турніру та найкращим б’ючим стали два гравці команди «АТМА», за що отримали персональні призи.
2005 рік. Команда «АТМА» знову поїхала на Кубок СЕВО, але тепер до Хорватії і знову взяла третє місце в Кубку Європейської Асоціації
2017 Участь в організації та проведенні зимового міжнародного дитячого турніру з бейсболу.